Informacje
o firmie
UsługiPortfolioPracaLokalizacja
 

         
   

Podstawowe informacje

   
 

 

Biuro projektów AiB zostało utworzone w roku 1990 przez kilku indywidualnych udziałowców prywatnych z międzynarodowym doświadczeniem w budownictwie. Nasze biuro specjalizuje się głównie w działalności projektowej, konsultingowej, organizacyjnej, a także nadzorach w zakresie inwestycji budowlanych, inżynierii, w tym infrastruktury miejskiej, środowiskowej i transportowej.

Nasza firma zatrudnia kilkudziesięciu wysoko kwalifikowanych specjalistów z dziedziny budownictwa, inżynierii oraz infrastruktury w różnych branżach: architektów, inżynierów, asystentów personelu technicznego, itp. a także doświadczonych ekspertów w dziedzinach doradztwa finansowego oraz działań organizacyjno-strukturalnych dotyczących procesu budowlanego. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w projektowaniu i działaniach powiązanych w zakresie praktycznie każdego typu obiektów budowlanych, m.in. mieszkaniowych, biurowych, użyteczności publicznej, budowli inżynieryjnych, infrastruktury miejskiej i przemysłowej, w kraju i za granicą.

Współpracujemy także z wiodącymi na rynku polskim i światowym firmami projektowymi oraz konsultingowymi, łącząc doświadczenia, promując wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych i standardów projektowania.

 

Podstawowe informacje

Priorytety działania

Technologie

Zapewnienie jakości